Vybíráme pečlivě.

Pečlivě vybíráme vhodné emitenty a projekty. Pracujeme s třemi filtry:

 

Osobní a právní prověření majitele podniku. Majitel(é) musí být bez dluhu, bez záznamu v trestním rejstříku a nesmí být napojeni na politické nebo kriminální struktury.

 

Majitel musí být ochoten garantovat splacení dluhopisu směnkou na obnos půjčky, nebo poskytne adekvátní zástavu. 

 

Finanční analýza podniku. Podnik musí být schopen vygenerovat takové cash-flow, aby zvládl splatit všechny své pohledávky a poté byl ziskový.

  

Feasibility study projektu. Projekt musí být reálný a finančně samonosný.

Soukromé dluhopisy jsou emitované dle zákona emisních podmínek novely zákona č. 190/2004 o dluhopisech, která je účinná ode dne 1. srpna 2012.

Bondsupermarket, s.r.o. se podílí na ekonomicko-poradenské činnosti, ale nenabízí dluhopisy. Emitent sám nabízí a prodává dluhopis ve vlastní režii. Můžeme jen zprostředkovat kontakt na emitenta a poslat vám jeho emisní podmínky.

Přehled soukromých podnikových dluhopisů podle sektoru

ZDRAVOTNICTVÍ A PÉČE O SENIORY

Dluhopis firmy Ambeat Health Care, a.s.,  5,5%/2023

AHC provozuje Domovy pro seniory (DS) a Léčebny dlouhodobě nemocných (LDN). V současnosti poskytuje služby v pěti zařízeních o 350 lůžkách, kde pracuje přes 150 zaměstnanců. Patří mezí 5 největších provozovatelů v České republice.

TEXTILNÍ

TECHNOLOGIE

Bohempia je českou společností, výrobcem a designérskou firmou, která vlastní značku Bohempia.  Bohempia je mladá, inovativní a rychle rostoucí společnost, která se obrací na mladé a enviromentálně uvědomělé lidi. Společnost byla založená v roce 2015 a vyrobila za tu dobu cca 250 000 bot.

Zaměřujeme se na boty, oděvy a další výrobky z technického konopí. Hlavním cílem je ekologická a sociální udržitelnost v módě, kterou nosíme. Naší misí je v tomto směru opět rozšířit téměř zapomenuté konopí.

Development a nové STAVEBNÍ TECHNOLOGIE

Emitent Zateplování a stavby Lón, s.r.o. Olomouc vydává soukromý podnikový dluhopis na stavební projekt Landsbygda, 8%/2023.

 

Z&S Lon, s.r.o. je česká developerská rodinná firma z Olomouce, která vznikla v roce 2010 a působí 10 let na trhu developmentu a výstavby nízko-energetických dřevostaveb.

Hlavním cílem společnosti je nabídnout finančně dostupné, ekologicky a sociálně udržitelné moderní bydlení pro začínající rodiny.

Misí společnosti je použít ekologickou materiální technologii 2-by-4 stavebních prvků. Zde se používá masivní dřevo, ovčí vlna a přírodní izolační a stavební materiály.

Vše je kombinováno s energeticky úspornými metodami. Maximálně se zde využívá dešťová voda a úsporně vyrobená tepelná energie.

Výhody pro Investory

Vyhledáváme, radíme

a koordinujeme vstup malých a středních firem na Burzu cenných papírů Praha

Vysoký, spolehlivý a vypočitatelný výnos.

Dluhopisy nabízejí investorům jedinečné a předem vypočitatelné zhodnocení kapitálu za cenu přiměřeného rizika.

Získáte možnost zhodnotit kapitál za atraktivní výnos .

Nehrozí žádný cenový propad.

Investice do reálné hodnoty a české ekonomiky.

Investujete do reálného projektu české firmy, kde máte možnost seznámit se s majitelem, managementem, pokládat otázky a vybudovat si důvěru. 

Splátky i výnos jsou předem šité na míru. Riziko i výnos je reálný.

 

Spolu-investujeme.

Investujeme s vámi a upisujeme vždy část emise.

Osobně si kupujeme část půjčky.

Provádíme analýzu a pracujeme jen s podniky, kterým věříme. 

Známe kapacitu podnikových financí, osobnosti majitelů a finanční realitu projektu, a tím i schopnost plnit dluhové břemeno.

Známe svého emitenta, a proto důvěřujeme dané investici.

 

  • White LinkedIn Icon
  • White Twitter Icon
BONDSUPERMARKET s.r.o.
Na Košíku 474/24, 102 00 Praha
EMAIL: michalek@bondsupermarket.cz

© 2018