top of page
VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI
PRO ZHODNOCENÍ
VAŠEHO KAPITÁLU

Vybíráme pečlivě.

Pečlivě vybíráme vhodné emitenty a projekty. Pracujeme s třemi filtry:

 

Osobní a právní prověření majitele podniku. Majitel(é) musí být bez dluhu, bez záznamu v trestním rejstříku a nesmí být napojeni na politické nebo kriminální struktury.

 

Majitel musí být ochoten garantovat splacení dluhopisu směnkou na obnos půjčky, nebo poskytne adekvátní zástavu. 

 

Finanční analýza podniku. Podnik musí být schopen vygenerovat takové cash-flow, aby zvládl splatit všechny své pohledávky a poté byl ziskový.

  

Feasibility study projektu. Projekt musí být reálný a finančně samonosný.

Soukromé dluhopisy jsou emitované dle zákona emisních podmínek novely zákona č. 190/2004 o dluhopisech, která je účinná ode dne 1. srpna 2012.

Bondsupermarket, s.r.o. se podílí na ekonomicko-poradenské činnosti, ale nenabízí dluhopisy. Emitent sám nabízí a prodává dluhopis ve vlastní režii. Můžeme jen zprostředkovat kontakt na emitenta a poslat vám jeho emisní podmínky.

Přehled soukromých podnikových dluhopisů podle sektoru

Výhody pro Investory

Asset-1.png

Vysoký, spolehlivý a vypočitatelný výnos.

Dluhopisy nabízejí investorům jedinečné a předem vypočitatelné zhodnocení kapitálu za cenu přiměřeného rizika.

Získáte možnost zhodnotit kapitál za atraktivní výnos .

Nehrozí žádný cenový propad.

Investice do reálné hodnoty a české ekonomiky.

Investujete do reálného projektu české firmy, kde máte možnost seznámit se s majitelem, managementem, pokládat otázky a vybudovat si důvěru. 

Splátky i výnos jsou předem šité na míru. Riziko i výnos je reálný.

 

Spolu-investujeme.

Investujeme s vámi a upisujeme vždy část emise.

Osobně si kupujeme část půjčky.

Provádíme analýzu a pracujeme jen s podniky, kterým věříme. 

Známe kapacitu podnikových financí, osobnosti majitelů a finanční realitu projektu, a tím i schopnost plnit dluhové břemeno.

Známe svého emitenta, a proto důvěřujeme dané investici.

 

Vyhledáváme, radíme

a koordinujeme vstup malých a středních firem na Burzu cenných papírů Praha

panel teplice.jpeg

Emise: Zajištěný  Veřejný  Podlimitní Dluhopis.

Neoflow NorthHome 6,5/2025

Investiční strategie

Nákup existujících bytových jednotek v aglomeraci Teplice, Bílina, Most, z dražby, insolvence a výkupu.

Plánem je získání 50 bytových jednotek do 3 - 5 let

Majitelé rozumějí riziku mikro-uliční lokality a jsou schopni odhadnout, kde koupit a kde nenakupovat.

 

Maximální Zajištění investice:

  • Cela společnost NF NortHome je zajištěná vlastní bilancí a zastavená v prospěch investorů které nakoupí emisi dluhopisů.

  • Agent Pro Zajištěný je vybraná právní kancelář Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o., IČO: 02870355, se sídlem Na bělidle 997/15, Smíchov, 150 00 Praha 5, která provádí evidenci a zprávu majetku  a peněžní transakce, a slouží jako pojistka mezi emitentem a investorem

  • Agent příjme vklad od investora na učet do úschovy a uvolní prostředky s úschovy investora, jen proti podepsání kupní smlouvy.

  • žádný bankovní věřitel nebo financováni po dobu dluhopisu

  • V případě konkurzu holdingu má investor v SPV přednostní postavení, má ohraničený majetek a první právo nemovitosti v celé hodnotě své investice.

 

  • Bezpečná výplata kuponu: 10% nájmu tvoří rezervní fond za účelem zabezpečení dostatečného kapitálu na kontinuální výplatu kuponu. Fond je vytvářen na separátním pod-účtu u banky emitenta a slouží jen na výplaty kuponů

 

  • Výplata jistiny: pře-financováním SPV u finanční instituce, nebo prodej majetku v ekvivalentní části jistiny majetku, nebo kombinace obou, posledním rokem dluhopisu.

20200111_120926.jpg

Emitent Zateplování a stavby Lón, s.r.o. Olomouc

soukromý podnikový dluhopis na stavební projekt Landsbygda, 8%/2023.

Z&S Lon, s.r.o. je česká developerská rodinná firma z Olomouce, která vznikla v roce 2010 a působí 10 let na trhu developmentu a výstavby nízko-energetických dřevostaveb.

Hlavním cílem společnosti je nabídnout finančně dostupné, ekologicky a sociálně udržitelné moderní bydlení pro začínající rodiny.

Misí společnosti je použít ekologickou materiální technologii 2-by-4 stavebních prvků. Zde se používá masivní dřevo, ovčí vlna a přírodní izolační a stavební materiály.

Vše je kombinováno s energeticky úspornými metodami. Maximálně se zde využívá dešťová voda a úsporně vyrobená tepelná energie.

bota.png

Textilní Technologie

Bohempia je českou společností, výrobcem a designérskou firmou, která vlastní značku Bohempia.  Bohempia je mladá, inovativní a rychle rostoucí společnost, která se obrací na mladé a enviromentálně uvědomělé lidi. Společnost byla založená v roce 2015 a vyrobila za tu dobu cca 250 000 bot.

Zaměřujeme se na boty, oděvy a další výrobky z technického konopí. Hlavním cílem je ekologická a sociální udržitelnost v módě, kterou nosíme. Naší misí je v tomto směru opět rozšířit téměř zapomenuté konopí.

AHC.png

ZDRAVOTNICTVÍ A PÉČE O SENIORY

Dluhopis firmy

Ambeat Health Care, a.s.,  5,5%/2023

Dluhopis firmy Ambeat Health Care, a.s.,  5,5%/2023

AHC provozuje Domovy pro seniory (DS) a Léčebny dlouhodobě nemocných (LDN). V současnosti poskytuje služby v pěti zařízeních o 350 lůžkách, kde pracuje přes 150 zaměstnanců. Patří mezí 5 největších provozovatelů v České republice.

bottom of page